Wzór CV dla absolwenta i List motywacyjny

Wzór CV - Wzór CV dla absolwenta i List motywacyjny

Ten CV wzór do pobrania to jeden z najbardziej profesjonalnych przykładów i wzorów Cv do pobrania. Swoją estetyczna i przejrzysta grafiką przykuwa uwagę pracodawcy i jednocześnie wysyła mu sygnał, że "zależy nam" na pracy. Szata graficzna w przypadku niewielkiego doświadczenia zaraz po studiach lub w ich trakcie jest ważnym elementem oceny. Jeśli chcesz wypaść profesjonalnie jeszcze przed rozmową kwalifikacyjną skorzystaj z tego wzoru. Cv jest przygotowane w programie Word i jest bardzo łatwe w edycji. Zawiera wszystkie niezbędne informacje które musi zawierać profesjonalne cv.

Ten wzór cv jest inny niż wszystkie gdyż dodatkowo daje możliwość napisania kilku słów o sobie do pracodawcy pod zdjęciem. Co ważne ten szablon cv jest uzupełniony już o jakościowo merytoryczne informacje które będziesz mógł/mogła łatwo dostosować pod kątem swojej osoby.

Dodatkowo do gotowego wzoru cv dołączony jest  gotowy szablon profesjonalnie przygotowanego listu motywacyjnego. List motywacyjny jest uzupełniony w perswazyjną  treść. Wystarczy że dostosujesz szablon wpisując w niektórych miejscach swoje dane. Takim sposobem będziesz miał /a pakiet dokumentów aplikacyjnych gotowy do wysłania. Cv i list motywacyjny  są przygotowane w programie Word i są bardzo łatwe w edycji. Pobierając ten pakiet otrzymasz dwa osobne dokumenty. Gotowy szablon cv oraz przykład listu motywacyjnego. Co ważne obydwa dokumenty pasują do siebie wizualnie co podwyższa Twoja ocenę w oczach pracodawcy.

Ten gotowy wzór do pobrania wymaga jedynie naniesienia na nim swoich danych zastępując dane przykładowe. Zdjęcie również jest łatwe do podmiany. Wystarczy kliknąć w przykładowe zdjęcie prawym przyciskiem myszy, wybrać opcję "zmień zdjęcie" i wybrać swoje zdjęcie które chcemy wstawić w gotowy szablon Cv.

Nie zwlekaj i zrób download tego cv wzoru z listem motywacyjnym w wersji doc. Pamiętaj że inni mogli już to zrobić i są o już krok przed Tobą. 

Zapłać taniej przelewem
tylko 16,00 pln
Ważne Dokumenty będa do pobrania ze strony internetowej, na której jesteś.
Okno z pobraniem pojawi się automatycznie na monitorze Twojego komputera po wykonaniu transakcji.
Nie przerywaj płątności i nie zamykaj przedwcześnie strony banku - nastąpi autmatyczne przekierowanie.
Zapłać sms- em
tylko 17,22 pln
Wyślij SMS o tresci
DPCRTEAM na numer 91455

Zobacz nasze inne wzory CV do pobrania