Uniwersalny wzór CV i List motywacyjny

Wzór CV - Uniwersalny wzór CV i List motywacyjny

Ten CV wzór do pobrania to uniwersalny, prosty, już gotowy przykład i wzór Cv do pobrania. Ten szablon cv z delikatnym ornamentem jest jednak inny niż zwykłe cv. Ten wzór cv jest to dobrym cv dla maturzystów, osób po szkołach zawodowych lub  technikum którzy są na początku swojej kariery zawodowej bez dużego doświadczenia. Z tego szablonu cv z chęcią korzystają również osoby które są jeszcze w trakcie nauki, podczas studiów. Jeśli chcesz dobrze wypaść jeszcze przed rozmową kwalifikacyjną skorzystaj z tego wzoru.  Cv jest przygotowane w programie Word. Jest bardzo łatwe w edycji. Zawiera wszystkie niezbędne informacje które jakie musi zawierać dobre CV.

Dodatkowo do gotowego wzoru cv dołączony jest  gotowy szablon listu motywacyjnego. List motywacyjny jest uzupełniony w perswazyjną  treść. Wystarczy że dostosujesz szablon wpisując w niektórych miejscach swoje dane. Takim sposobem będziesz miał /a pakiet dokumentów aplikacyjnych gotowy do wysłania. Cv i list motywacyjny  są przygotowane w programie Word i są bardzo łatwe w edycji. Pobierając ten pakiet otrzymasz dwa osobne dokumenty. Gotowy szablon cv oraz przykład listu motywacyjnego. Co ważne obydwa dokumenty pasują do siebie wizualnie co podwyższa Twoja ocenę w oczach pracodawcy.

Ten gotowy wzór do pobrania wymaga jedynie naniesienia na nim swoich danych zastępując dane przykładowe. Zdjęcie również jest łatwe do podmiany. Wystarczy kliknąć w przykładowe zdjęcie prawym przyciskiem myszy, wybrać opcję "zmień zdjęcie" i wybrać swoje zdjęcie które chcemy wstawić w gotowy szablon Cv.

Nie zwlekaj i zrób download tego cv wzoru z listem motywacyjnym w wersji doc. Pamiętaj że inni mogli już to zrobić i są o już krok przed Tobą. 

Zapłać taniej przelewem
tylko 16,00 pln
Ważne Dokumenty będa do pobrania ze strony internetowej, na której jesteś.
Okno z pobraniem pojawi się automatycznie na monitorze Twojego komputera po wykonaniu transakcji.
Nie przerywaj płątności i nie zamykaj przedwcześnie strony banku - nastąpi autmatyczne przekierowanie.
Zapłać sms- em
tylko 11,07 pln
Wyślij SMS o tresci
DPCRTEAM na numer 79624

Zobacz nasze inne wzory CV do pobrania